.

.

1000 Парчиња/Многу 25*25*5mm Кулер за Ладење на Алуминиум Heatsink Радијатор

1000 Парчиња/Многу 25*25*5mm Кулер за Ладење на Алуминиум Heatsink Радијатор

DEN 11509.92

Од стоката
Достапно е за нарачката


25x25x5mm Кулер за Ладење Топлина Мијалник Алуминиум Радијатор
Сосема нов и висок квалитет, лесно да се инсталира и доста convinent за да го залепите на некои мини IC.
Спецификација :
Материјал : Алуминиум
Боја : Златна
Големина : 25x25x5mm
Тежина : 3.5 g/еез
Количина : 1000 компјутери
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Основни својства

Број На Модел На:
G2505GC-1000P
Бренд Име:
gdstime
is_customized:
Yes
Бучава:
ниско ниво на бучава

Тие исто така купуваат со овој производ.