.

.

Atreus 18W LED Работа Светлина Бар во центарот на Вниманието Возење Магла Светилка За Peugeot 206 307 407 308 207 508 Опел astra h j g insignia Jaguar MG

Atreus 18W LED Работа Светлина Бар во центарот на Вниманието Возење Магла Светилка За Peugeot 206 307 407 308

DEN 426.00
DEN 609.12
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови 1 PC 6 Inch 18 W Автомобил LED Работа Светлина Бар во центарот на Вниманието Возење Магла Светилка за универзален автомобил додатоци
Спецификации : 100% Сосема Нов и Добар Квалитет Прилагодлива автомобилот на владата : земјоделски машини, инженеринг машини, off-road возила Цел : работа светлина, покривот светлина, вниманието, чувство светлина Светлината тип : 6pieces Epistar LED чипови LED димензии : 45*45 Моќност : 18 W Напон : 10-30 V DC Материјал : Тешко пластика, ПММА огледало, од нерѓосувачки челик заграда Боја температура : 6000 K белата светлина Големина : Околу 15.2 x 4.1 4.0 x cm Пакет се вклучени : 1 x LED Работа Светлина 1 x Торбичка на Приклучоци

Основни својства

боја:
1PC на Вниманието
Должина:
152mm*41mm*40mm
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
18W
Ingress Protection:
IP67
Редови:
Единствен ред
Бренд Име:
Atreus
Зрак Агол:
место
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип:
Светлината Бар
Позиција:
Страни & Средината
Работна температура:
-40-80
степен:
30-60
Обликот:
Директно

Тие исто така купуваат со овој производ.