.

.

Срцето Златни Прстени Златна Боја Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените Мода Накит Година Нови R1641

Срцето Златни Прстени Златна Боја Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените Мода Накит Година Нови R1641

DEN 312.00
DEN 623.04
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Добредојдовте на провери и нарачки.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ви благодариме за разбирањето.
Стандарден пакет е како на следната слика. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ви благодариме!
. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.
Срцето Златни Прстени Platinum/18 K Вистински Злато Позлатен Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените Мода Накит 2016 Година Нови GR2147 Срцето Златни Прстени Кубни Циркони Ангажман Прстени Прстени За Жените Стил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар,ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, подарок кутија(дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Основни својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Starlord
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R1641
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Тие исто така купуваат со овој производ.