.

.

Бесплатен Превозот KA9258D MP8042DF-LF-Z TSS721ADR TPS7150QDR 24C32W6 FAN302HLMY ISL6116CBZ-Т M24C32-WMN6 MT4953AACTR TLV5638IDR СОП

Бесплатен Превозот KA9258D MP8042DF-LF-Z TSS721ADR TPS7150QDR 24C32W6 FAN302HLMY ISL6116CBZ-Т M24C32-WMN6 MT4953AACTR

DEN 278.00
DEN 278.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Основни својства

боја:
KA9258D 10pcs, MP8042DF-LF-Z 3pcs, TSS721ADR 5pcs, TPS7150QDR 5pcs, 24C32W6 20pcs, FAN302HLMY 10pcs, ISL6116CBZ-Т 10pcs, M24C32-WMN6 20pcs, MT4953AACTR 40pcs, TLV5638IDR 2 парчиња
Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & datasheet
is_customized:
Yes
Тип:
datasheet
Примена:
datasheet
Пакет:
datasheet
превозот:
слободни

Тие исто така купуваат со овој производ.