.

.

1000 Компјутери Страна Гарнитури & Калапи Трим Retainer Сет за Мицубиши MB696120 Eclipse 1994

1000 Компјутери Страна Гарнитури & Калапи Трим Retainer Сет за Мицубиши MB696120 Eclipse 1994

DEN 3897.00
DEN 4584.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Најлон Страна Гарнитури & Калапи Трим Retainer
Глава Дијаметар : 12 mm (15/32 инчи) Глава Дијаметар : 16 mm (5/8 инчи) Матични Должина : 11 mm (7/16 инчи) Матични Должина : 9 mm (11/32 инчи)

Основни својства

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
GZCHX2010

Тие исто така купуваат со овој производ.