.

.

Аниме Killua Zoldyck Црна cosplay чевли Аниме чизми Висок квалитет Нарачана

Аниме Killua Zoldyck Црна cosplay чевли Аниме чизми Висок квалитет Нарачана

DEN 2453.00
DEN 3360.00
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Аниме Killua Zoldyck Црна cosplay чевли Аниме чизми Висок квалитет Нарачана
Почитувани пријатели,ве молиме проверете ја големината на табелата,и наоѓање на вашите чизми големина,ако не ја најдете вашата големина,можете да ни даде вашата големини(Машки или Женски),ви Благодариме
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
6.Глуждот турнеја

Основни својства

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
PUOEWJN
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Killua Zoldyck
Знаци:
Zoldyck

Тие исто така купуваат со овој производ.