.

.

20V 2A 40W лаптоп AC адаптер за полнач ADL40WDG 36200565 ADL40WDE 36200566 за Леново Јога 3 Про-1370 само за Core i3 i5

20V 2A 40W лаптоп AC адаптер за полнач ADL40WDG 36200565 ADL40WDE 36200566 за Леново Јога 3 Про-1370 само за

DEN 911.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

20 V 2 A 40 W лаптоп AC адаптер за полнач ADL40 WDG 36200565 ADL40 WDE 36200566 за Леново Јога 3 Про-1370 само за Core i3 i5 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 40 W Излезен Напон : 20 V Излезна Струја : 2 A Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(ЕУ Приклучок) Слики :

Основни својства

Компатибилен Бренд:
За Thinkpad,За Lenovo
Излезна Струја:
2A
Излезниот Напон:
20v
Број На Модел На:
ADL40WDE
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.