.

.

Бебе туш партија подарок и рекламирање материјали за гости -- Був багаж ознака корист свадба корист на сувенири 60pcs/многу

Бебе туш партија подарок и рекламирање материјали за гости -- Був багаж ознака корист свадба корист на сувенири

DEN 3180.00
DEN 3456.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

свадба корист на партијата на подарок и рекламирање материјали за гости Був багаж ознака корист бебе туш сувенири 60pcs/многу
Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
тема : љубов
1. Здрав, гума багаж ознака со пријателски соочуваат був дизајн, пластични прилог јамка и зелена боја, листот во форма на картичка која се вели дека "Був" Се Види Што од надвор и "Она што Потсмев!" од внатре
2. Заштитени лична карта се појави на теал-сина назад на був
3. Був мерки 3 3/4" h x 3 3/8" w
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
PS : Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област , тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
фото :
ние исто така снабдување други видови на сличен со оваа точка како следново :

Основни својства

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ww
Шема:
Животните
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Силикони

Тие исто така купуваат со овој производ.