.

.

BST-886 6PCS/МНОГУ Телефон Поправка Шрафцигер со Магнетни За iPhone, Samsung Ipad Cr-V Материјал Битови 0.8/1.2/T6/T5/-2.0/+1.5

BST-886 6PCS/МНОГУ Телефон Поправка Шрафцигер со Магнетни За iPhone, Samsung Ipad Cr-V Материјал Битови 0.8/1.2/T6/T5/-2.0/+1.5

DEN 456.00
DEN 569.76
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


BST-886 6 PCS/МНОГУ Телефон Поправка Шрафцигер со Магнетни За i Phone, Samsung Ipad Cr-V Материјал Битови 0.8/1.2/T6/T5/-2.0/+1.5
CR-V челик материјал сечилото
6pcs различни видови ofscrewdriver
Идеална алатка за мобилен телефон поправка
T5,T6,+1.5,-2.0,0.8,1.2
1*шрафцигер сет (6 компјутери screwdrivers)

Основни својства

Бренд Име:
БЕС
Број На Модел На:
BST-886
Завртка Тип На Глава:
Torx,Pozidriv,Дупчиња,Хексадецимален,Филипс
Со Рачка Или Не:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален,Не се лизга
Пакет:
5-9Pcs
Магнетно:
Yes
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
Дупчиња Torx Phillps
Големина:
90*160*25MM
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња Torx Phillps
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.