.

.

Yessun За Toyota Highlander 2014~2017 Андроид Автомобил Мултимедијални Аудио Видео Радио Навигација GPS HD Екран на Допир за Стерео Играч.

Yessun За Toyota Highlander 2014~2017 Андроид Автомобил Мултимедијални Аудио Видео Радио Навигација GPS HD Екран

DEN 20196.00
DEN 23760.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Оперативен систем : Поддршка на Мапата : IGO/Navitel/Rout66/Pol Navi, итн.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.0 систем
1.
8)За Време На Испорака
ПРОЗОРЦИ : 2-5days
DHL : 3-7days
EMS : 7-15days
Се Врати И Враќање
1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
- Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM
- Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола l и се Огледало линк и Wi Fi
- Поддршка USB DVR/OBD/Предна и Задна Камера/Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА.
- Супер Хардверски Перформанси, Quad-Core Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1.
4)Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вградениот Wi Fi, поддршка на Лични Жариште
Shippment
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.ПРОЦЕСОР : Quad -Core RK3188 1.
Автомобил CD DVD Мултимедијален Плеер Андроид Систем за Навигација Радио Стерео GPS Аудио Видео
За Toyota Highlander 2014~2017
- Андроид 6.
2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Автомобил CD DVD Мултимедијален Плеер Андроид Систем за Навигација Радио Стерео GPS Аудио Видео.RAM меморија : Samsung DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM
3.
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Радио : FM/AMGPS 4.
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Поддршка Огледало линк и поддршка воланот Contorl(ако го има) 12. ( Опција )
За Toyota Highlander 2014~2017
Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Повратни информации
1)Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Видео Формат : MPEG-1/2/4,H264,H263,VC1,RV,RMVB,Div X,Sorenson Искра,Искра,VP8,AVS Крак
7.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Тоа не одговара на некои високи editons. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Основни својства

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Highlander-Година:
2014,2015
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Turkish,Indonesia,Romanian,Finnish,Norwegian,Filipino,French,Polish,Thai,Russian,Italian,Belarusian,Persian,Czech,Danish,German,English
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
RAM меморија:
2G
Тојота Модел:
Highlander
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Бренд Име:
YESSUN
Од Моќ:
45w
Макс Надворешна Меморија:
32g
Големина На Дисплеј:
9
Објектот Тежина:
5kg
Име На Модел:
КТ-9002
Објектот Големина:
9 Инчен Capacitance Екран На Допир
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Резолуција:
1080P
Интерфејс:
оригиналниот
OSD Language:
Руски

Тие исто така купуваат со овој производ.