.

.

прозрачна Автомобил откопчување декорација копче дупка заштита круг прстен покрие налепница за Мицубиши Lancer ЕКС ASX Outlander

прозрачна Автомобил откопчување декорација копче дупка заштита круг прстен покрие налепница за Мицубиши Lancer

DEN 224.00
DEN 276.48
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Luminious ефект само по светлина, тоа не значи континуирани LED светло.
Ве молиме да се стави на овој производ во силното сонце,тогаш ќе ви се најде тоа е прозрачна.
Име : Автомобил копче дупка декорација прстен
Материјал : метал; пластични
Големина : приближно како на слика
Тежина : appox 15grams
Боја и Дизајн : црно; сина; бела боја; црвена
Пакет :
вклучувајќи ги и 1 компјутер * Автомобил копче дупка декорација прстен

Основни својства

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Име На Модел:
128144
Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
rete
Налепница Сместување:
глава

Тие исто така купуваат со овој производ.