.

.

0.1 M 10cm Мини USB Женски Микро USB Машки Конектор Адаптер Кабел за мобилни телефони, MP3 MP4

0.1 M 10cm Мини USB Женски Микро USB Машки Конектор Адаптер Кабел за мобилни телефони, MP3 MP4

DEN 43.00
DEN 45.12
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

0.1 M Микро USB Машки да Мини USB Женски Адаптер Кабел за мобилни телефони, MP3 MP4
Опис :
Мини женски да USB Micro машки USB. Го претвора вашиот телефон, Micro USB порта за Мини USB порт. Ова ви овозможува да го користите вашиот Мини USB полначи, податоци кабли и слушалки на уреди со Микро USB порти.
Карактеристики :
Наназад Компатибилен со 1.1 и 1.0 Уреди
Прецизност Конектори за да се Обезбеди Висока Стапка на Пренос на Податоци
Тип Б Мини 5-Пински Машки да се Тип Б микро 5-Пински Женски.
Кабел должина : 10cm
Тежина : 10g
Боја : црна

Основни својства

Должина на кабел:
10cm
боја:
Црна
Број На Модел На:
кабел
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.