.

.

Масло Филтер за Отстранување Клуч Алатка За Toyota Prius е корола Rav4 64.5 mm 14 Flute

Масло Филтер за Отстранување Клуч Алатка За Toyota Prius е корола Rav4 64.5 mm 14 Flute

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис на производот Масло филтер клуч обезбедува повеќе контактни точки кои се вклучуваат на домување капа безбедно овозможувајќи лесно отстранување Спречува заокружување на масло филтер за домување OE дизајн и квалитет клуч одговара на Toyota и Lexus апликации 3/8" Плоштад се вози со 27mm хексадецимален 64.5 мм со 14 флејта ЗА : Allion, Auris, е корола axio, е корола fielder, е корола rumion, Изида, Ist, Ное, Premio, Prius, Voxy, Wis
Ако нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем

Основни својства

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
UT034
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
YOTOBE
Објектот Волумен:
1
Специјални Функции:
Масло Филтер За Отстранување Клуч Алатка За Тојота
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
28cm
Објектот Тежина:
0.3kg

Тие исто така купуваат со овој производ.