.

.

YuXi 2 ПАРЧИЊА За Highscreen зголеми 3 поттик 2 Моќ МРАЗ Гласно Говорник Глас Ѕвончето Измамник Музика Игра

YuXi 2 ПАРЧИЊА За Highscreen зголеми 3 поттик 2 Моќ МРАЗ Гласно Говорник Глас Ѕвончето Измамник Музика Игра

DEN 138.00
DEN 172.80
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Потсетување :
1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот
2.цел ќе биде предаден во 2-7working дена
3.Arrial time : 15-60days,зависи од пост услуга во вашата земја
4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Основни својства

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
З.Т.-009
Бренд Име:
YuXi

Тие исто така купуваат со овој производ.