.

.

Makartt 15 Пакети 26pcs/пакет Креативни Истури Отпорни на Нокти Прст Покрие лак Shield Заштитник лак Калапи F0400X

Makartt 15 Пакети 26pcs/пакет Креативни Истури Отпорни на Нокти Прст Покрие лак Shield Заштитник лак Калапи F0400X

DEN 2879.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


15 Пакети 26pcs/пакет Креативни Истури Отпорни на Нокти Прст Покрие лак Shield Заштитник лак Калапи F0400 X
Опис На Производот :

1. Shield Заштитник : ноктите stencils се направени од мека пластика ,кои ви даваат удобно текстура за да се избегне полски преклопување на страната на вашите нокти.
2. Различни Големина : На лак заштитници 10 големини за избор, која одговара на сите нокти со различни големини. Сортирање најдобро одговара на големината на acommodate на вашиот ноктот удобно со ноктот големина на табелата заедно со пакет, ќе бидат ослободени од грижите за хаос за полирање.
3. Нула Расчистување : На нокти поставите добива ослободи од хаос помеѓу ноктите полирање и вашата кожа со нула расчистување по сликарство нокти. Розова водичи може да биде еднократно со лесно миење со полски смена за да ги зачувате вашите пари и време.
4. И двете-Страна Апликација : полската стража става на вашите нокти во фиксна позиција,правејќи го полесно да се применуваат лак во двете левата и десната страна без неред . За разлика од други течни лента, на лак заштитник е безбедно да се користи без никакви хемикалии .
5. Пакетот вклучува (секој) : На нокти комплет вклучува 26 парчиња розова обновливи помине stencils(10 големини со 2 парчиња секоја големина и 6 бонус популарни големини за да ги собере сите прсти) и 32 компјутери француски помине водичи ленти.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Розева
Пакет inclueded :
15 пакети * 26pcs(10 големини) лак заштитник + 32 француски водич ленти за да се создаде француски ноктите.

Основни својства

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
Nail Art Tools Tips
Број На Модел На:
F0400X
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
Makartt
Материјал:
Пластични
Материјал:
PP
количина:
26pcs секој пакет,10 пакети
Големина:
10 големини

Тие исто така купуваат со овој производ.