.

.

Компатибилен Проектор светилка за ОСТРИ Е-PH50LP2/XG-PH50 (Десно)/XG-PH50NL (Десно)/XG-PH50X (Десно)/XG-PH800X (Десно)

Компатибилен Проектор светилка за ОСТРИ Е-PH50LP2/XG-PH50 (Десно)/XG-PH50NL (Десно)/XG-PH50X (Десно)/XG-PH800X

DEN 3466.00
DEN 3648.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BOXLIGHT Pro4500dp (Lamp2)
EIKI EIP-4500 (Десно)
ОСТРИ XG-PH50 (Десно), XG-PH50 NL (Десно), XG-PH50 X (Десно), XG-PH800 X (Десно)
Дел Број : АХ-45002, Е-PH50 LP2, PRO4500 DP-LAMP2 Wattage : 250 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Основни својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
Е-PH50LP2

Тие исто така купуваат со овој производ.