.

.

Емајлот Накит Mens Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Мода Накит Модерни Прстени За Мажи Жена трговија на Големо XY-R41

Емајлот Накит Mens Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Мода Накит Модерни Прстени За Мажи Жена трговија на Големо

DEN 95.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет
кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )
боја
Црна
големина
НИ големина 7 8 9 10 11
Широк
6.0 mm широк
Висок квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик

Основни својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
JR2095

Тие исто така купуваат со овој производ.