.

.

2014 година бесплатен превозот 3-6kg новороденче пелена, бамбус јаглен мини крпа пелена nappy 5 нови доаѓање бои во акции 4sets/многу

2014 година бесплатен превозот 3-6kg новороденче пелена, бамбус јаглен мини крпа пелена nappy 5 нови доаѓање

DEN 986.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
2014 година бесплатен превозот 3-6kg новороденче пелена, бамбус јаглен мини
крпа пелена nappy 5 нови доаѓање бои во акции 4sets/многу
Бои : имаме 5colours во акцијата, можете да изберете што боја што ви се допаѓа. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.5 см во ширина
- Измијте температура : под 30°C. Ако треба да се промени вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, pls дозволете ни да знаеме кога ќе го поставите цел.
Карактеристики :
- Size : За бебиња тежина од 3 - 6kg
- Димензии на вметнете : 31. Вашето задоволство е наш приоритет .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата ставки, само ни даде 5 ѕвезди .
Политика на враќање :
1. Не можам да ви кажам како тажни тоа е да се прочита негативни повратни информации, кога нема контакт направени со нас во врска со прашањето на сите!!
Така pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме да не контактирате ако не можете да направи плаќање во оваа временска рамка (ние целосно се разбере тоа) за да се избегне поништување на вашата нарачка. само кажи ми бојата број. Но, ако нешто што доаѓа од нашите производи, со што ЗНАЧИТЕЛНО ќе се мачи; ве молиме, ве молиме ги споделите со нас. Предмети ќе биде добро спакувани пред испраќање.
Ние го прифаќаме меша, но треба да ни каже НЕ. во слики.
- Вметнете : 100% микрофибер тери платно, 3 слоеви, нашите микрофибер вметнете ја апсорбира урината брзо и намалување на загадувањето. на објектите што сакате да ги купите.
- Внатрешниот Слој : бамбус јаглен руно,тоа е полесно да се мијат. Тоа може да се мијат без било деформација и дава идеална заштита за вашето бебе, бирото за развој на образованието и Постелнина од истекување.
Купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ви благодариме повторно. Предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната/EMS
Напомена :
Бидете сигурни да ги купуваат нашите крпа пелени! Нашите пелени се направени со одличен квалитет материјал и безбедно да се тестираат.
Превозот :
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Со Нарачување & Плаќање :
Ние го цениме целосна плаќање да се направи во рок од 7 дена и може да ја откаже својата цел ако плаќањето не е направен од ова време без претходно известување. (Помалку од 86 °F)
- Една големина дизајн : големина за новороденче
Колку пелени не ти е потребно?
- Новородено до 4 месеци 20~30 пелени
- Доенче (4 до 10 месеци) 20~25 пелени
- Деца (над 10 месеци) 15~20 пелени
Тоа зависи од тоа колку често ќе го прават перење.

Основни својства

Големина:
NB
Тип На Објект:
Пелени
Класификација:
Пелена
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Бренд Име:
Pororo
Количина:
4sets
Материјал:
PUL
Соодветна тежина:
3-6 кг
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Функција:
Дише

Тие исто така купуваат со овој производ.