.

.

Случај за Леново Атмосфера, K4 Забелешка A7010 СТП кожа прекривачот Паричникот Случај за Леново K4 забелешка држачот на Coque за Lenovok4 K 4 Забелешка

Случај за Леново Атмосфера, K4 Забелешка A7010 СТП кожа прекривачот Паричникот Случај за Леново K4 забелешка

DEN 155.00
DEN 172.32
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Случај за Леново Атмосфера, K4 Забелешка A7010 СТП кожа прекривачот Паричникот Случај за Леново K4 забелешка држачот на Coque за Lenovok4 K 4 Забелешка
Зошто да изберете нас :
1. Ние плати секој обид за детали
2. Висококвалитетна кожа
3. Луксузен стил и професионална изработка
4. Поддршка капка превозот или wholesales
5. Подобро превозот начин. Тоа треба 15-30 работни дена да пристигне во повеќето земјата. Ние листа на некои од нив како
следните покажа.
Гаранција :
Ве молиме! Било какви прашања или dissatifaction со нас, ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде еден лош повратни информации или
отворен спор. Ви благодарам многу!
Препорачуваме за вас

Основни својства

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Големина:
for Lenovo A7010 / Vibe X3 Lite / K4 Note
Карактеристики:
Картичка & Пари Слот + Стојат Дизајн
design1:
Бизнис,Гроздобер
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
feature1:
Луксузна Ретро Filp Паричникот Картичката во Држачот Со Стојат Функција случај
Design2:
Држачот На Паричникот Прекривачот Случај
feature2:
Луксузен стил, удобно допир
Услуга:
Check one by one пред превозот
боја:
Црна,Сина,Кафена,Златна,Роуз
Пад на превозот:
Поддржани
мешана боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.