.

.

Afanti Музика Антиката Една Електрична гитара Магнети (GCS-2 на ВОЗРАСТ од Мост)

Afanti Музика Антиката Една Електрична гитара Магнети (GCS-2 на ВОЗРАСТ од Мост)

DEN 6249.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


Afanti Музика Електрична Гитара Магнети (GCS-2 на ВОЗРАСТ од Мост )
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Магнети,
Само да не контактирате во секое време!
Сите Afanti Магнети се со најдобар квалитет во Кина! ние гарантираме сите Afanti Магнети може да го понуди на својата гитара најдобар звук!
По приемот на стоката, Afanti нудат Бесплатни Враќа & Размена на услугата 30 дена!! и ние ќе ја плати враќање и замена на превозот надомест!
Сите да ви покаже голема доверба имаме во нашите магнети!
Модел : GCS 2 на ВОЗРАСТ Б Излез : 1320 mv DCR : 8.8 kohm Магнет : ALNi Co 5 Тип на : слободен Спецификации : Група : Гроздобер Една Структура : Еден bobbin Серпентина : Обична Глеѓ Setup : Мост позиција Магнет : Alnico 5 Излез Range : High DC Отпор : 8.8 Kohm
Инсталации : 2 Диригент
Answer : ___________________________ Note :
Минимална цел количество : 10 компјутери
Испорака време : 25 дена
Превозот компанијата : Кина EMS, Fedex, DHL, UPS-от (зависи од вашата адреса и цел количество )
Откако ќе го постави цел, pls се прошири на превозот време за нас, од 25 дена! Сите Afanti Пикап модели не се во парк, ние треба околу 25 дена да ги направи, се надеваме на вашето разбирање!
Многу многу многу Aliexpress продавачот копија на нашите производи фотографии, нашите производи спецификации, дури и копирање на нашата компанија, воведувањето!
но, тие никогаш не можат да ја копирате :
нашиот квалитет!
нашата одлична комуникација!
нашата одлична Услуга за Клиентите!
Afanti Музика, да направи било гитара за вас!
ние, исто така, се фокусира на Тапан, Saxophone

Основни својства

Тип:
пикап
Број На Модел На:
GCS-2 на ВОЗРАСТ од Мост
Бренд Име:
Afanti

Тие исто така купуваат со овој производ.