.

.

RWBY Чевли Јанг Xiao Long Cosplay Чевли Чизми ноќта на Вештерките Браун Високи Чизми Сопствени Направени За ноќта на Вештерките Карневал Европската Големина

RWBY Чевли Јанг Xiao Long Cosplay Чевли Чизми ноќта на Вештерките Браун Високи Чизми Сопствени Направени За ноќта

DEN 2399.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


RWBY Јанг Xiao Long Cosplay Чевли Чизми ноќта на Вештерките Браун Високи Чизми Сопствени Направени За ноќта на Вештерките Карневал Европската Големина
Вклучувајќи : : Еден пар на чевли
Ткаенини : СТП
Пол : Мажи/Жени
Боја : Како на сликата
Големина : Европската Големина
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Основни својства

Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
јанг xiao long
Извор:
RWBY

Тие исто така купуваат со овој производ.