.

.

30*40MM гроздобер месинг овална pendant поставување,гроздобер бронза pendant база поставување 1421019-2

30*40MM гроздобер месинг овална pendant поставување,гроздобер бронза pendant база поставување 1421019-2

DEN 269.76

Од стоката
Достапно е за нарачката


Супер Saver Превозот
Времето на испорака се меѓу 15 - 30 дена за сите главни дестинации. Благодарение толку многу!
ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ
Како да се Избере Превозот Метод
Можете да изберете превозот метод сакате пред исплата. Времето на испорака се меѓу 6 - 8 дена за сите главни дестинации. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас.
Над испорака проценки не вклучуваат процесирање на нарачката време. Превозот на трошоците варираат со објектот, системот може да ви помогне да се пресмета од товарен кога ќе изберете стандардна превозот. DIY Модна!
Ние нудиме на свој начин уникатен стил и накит. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци. DIY Модна
Lancelot Про. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 15-30 дена од денот на испратени . DIY Модна нуди dropshipping услуги за сите договор корисници без дополнителни трошоци.
За да започнете dropshipping со Lancelot Про. Ве молиме да земете го ова во предвид при изборот на оваа опција.Единственото нешто што треба да направите е да поставите сите ваши нарачки во истиот ден, така што можеме да брод на нив во ист ден премногу!
Добредојдовте на Lancelot Про. Дојде и да се создаде свој моден стил со Lancelot Про. Цел следење не може секогаш да биде на располагање со Супер Saver Превозот. Времето на испорака се меѓу 3 - 5 дена за сите главни дестинации. DIY Мода накит компоненти!
30*40 MM гроздобер месинг овална pendant поставување,гроздобер бронза pendant база setting1421019-2
ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Ние сме подготвени да нуди решенија. Превозот на трошоците варираат со објектот, системот може да ви помогне да се пресмета од товарен кога ќе изберете препорачана превозот.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Стандард На Превозот
Стандард на превозот трае малку подолго од забрзана испорака но, чини помалку. Постојат три главни превозот методи за да изберете од :
Забрзана Испорака
Оваа превозот метод е најбрз на располагање.Ние сега нуди екстра-специјален заштеди и ексклузивни бенефиции да се Откажат-шпедитерите, кој се приклучи на VIP програма, за детали-погледнете на нашата следново :
Попуст Програма
Членови на нашата dropshipping програма ќе се добиваат квартални попуст, според табелата прикажана подолу :
Квартални Продажни
Попуст.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
1421019-2
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
рамки

Тие исто така купуваат со овој производ.