.

.

Легендата на Zelda Линк Cosplay Долги чизми Целосен Сет Стрип con Линк Cosplay кафени чевли голема големина

Легендата на Zelda Линк Cosplay Долги чизми Целосен Сет Стрип con Линк Cosplay кафени чевли голема големина

DEN 1778.00
DEN 1872.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Легендата на Zelda Линк Cosplay Долги чизми Целосен Сет Стрип con Линк Cosplay кафени чевли големи димензии Боја : како на сликата покажува Материјал : СТП Големина : ова е женски Кинески Големина ,ве молиме да одберете големина од вашиот сајт кои се однесуваат метри должина ,ако не сте сигурни ,обратете се во мене, за да ви помогне да Забелешка : драг пријател,молам да ме известите вашиот должината на нозете ,висина на чизми што го сакате ,најголем circumfercen на вашиот теле ,ова е многу importante.(ако не го нудат ,јас ќе го направи чизми од нормалните луѓе големина)

Основни својства

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Пол:
Жените
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
линк
Извор:
легендата на zelda

Тие исто така купуваат со овој производ.