.

.

1PCS Автоматско Игла Threader Уред Тема Водич за Стари лица Лесно Да го Користите Машина за Шиење Удар DIY Игла Рака Алатки Costura

1PCS Автоматско Игла Threader Уред Тема Водич за Стари лица Лесно Да го Користите Машина за Шиење Удар DIY Игла

DEN 77.00
DEN 80.64
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики
100% сосема нов.
Мини и мода димензии, лесна за употреба.
Помогне да се реши фрустрирачки игла провира проблем.
Погоден за оние лица кои имаат слабо вид.
Одличен подарок за вашата мајка и постарите луѓе.
Големина : 6.5 см.
Главната боја : Црвена, Зелена, Жолта
Забелешка : ве Молиме изберете бојата што сакате .
Како Да Го Користите :
1. Проверете дупки на една страна.
2. Вметнување на игла во дупка.
3. Притиснете средниот дел како на слика се прикажува, се додека малку кука штрчи.
4. Hitch на конец за шиење на кука.
5. Он-притиснете средниот дел.
6. Се повлече од игла и конец за шиење трчаше низ
Добредојдовте На Нашата Продавница! Шопинг Среќно!
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ве молиме да бидете Трпеливи!
Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Воздух Mail и Сингапур Пост Воздух Пошта е нашата главна превозот метод, а со бесплатен превозот за повеќето земји и региони.Тоа може да се направи за 10 да 30 работни дена за испорака,ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/ FPO
2.ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија,особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот .Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни ги испратите преку интернет или е-пошта ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека доброто communlcation ќе постигне добар резултат.
Trademanager : cn1510327114
Верувајте Ни. Контактирајте Со Нас. Ти Верувам. Да Ви Помогне. Ние сме пријатели!
Cusomer е задоволи е многу важно за нас!

Основни својства

Тип:
Комплет За Шиење
Употреба:
Автоматски оди помеѓу уред
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.