.

.

Црна Батлер Хана Annafellows Фустан Cosplay Костим

Црна Батлер Хана Annafellows Фустан Cosplay Костим

DEN 1037.00
DEN 1103.52
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1,Ако сопствени направени,ве молиме изберете Слободни големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел 2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,што е потребно 30-50days во различни земји,60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка. 3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Црна Батлер
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Компоненти:
како се покаже
Материјал:
памук полиестер
Знаци:
Хана Annafellows

Тие исто така купуваат со овој производ.