.

.

10pcs Слободни Shippment Тело Пирсинг Накит -Opalite Камен носот Веѓа/Усна/Labret/Horseshoes/Спирала Tragus Бар Piercing16G~1.2 mm

10pcs Слободни Shippment Тело Пирсинг Накит -Opalite Камен носот Веѓа/Усна/Labret/Horseshoes/Спирала Tragus Бар

DEN 866.00
DEN 911.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1, Мода тело накит, Телото накит, пирсинг на тело накит
2,Веѓа/Усна/Labret/Horseshoes Пирсинг
3, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик СО Opalite Камен
4, Големина : 1.2mmx6/8/10/12mmx3mm
5, Тип : веѓа пирсинг/Усна/Horseshoes/Спирала Уво Кратки Црти
Ќе добиете 10pcs/Многу ,ве молиме погледнете на фотографиите покажува и изберете стилот што го сакате,ако имате speical барање, ве молиме ги споделите со нас.
Методи За Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
e Чек ќе се одржуваат се додека не се расчисти (нормално трае две недели, додека се расчисти исплата преку Alipay systen,pls проверете со Alipay на очекуваниот прием датум).
Превозот и ракувањето ние превозот за сите земји. Бесплатен превозот преку HK Пост Воздух Mail и Кина пост воздух mail. За други изразат преку UPS/ Федекс/ТНТ/ЕМС . Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот TM адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Trade Manager пред да конкурираат. Превозот
1 . кина пост воздух mail стандардната вредност под $200.00
2.EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ за вредност над $200.00 време на Испорака
3-8 работни дена од UPS-от,DHL, Fedex, ТНТ.
8-12 работни дена од EMS
15-25 работни дена од кина пост воздух mail
Враќање
Политика
Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во состојба звук
Даноци И Давачки
. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање /купување
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прв
ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.
Однапред ви благодариме за вашето трпение.
Повратни информации
1. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас
2 Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е
нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобар
решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација во нови Aliexpress политика, затоа што, ние, исто така,
се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек .

Основни својства

Метална боја:
внатрешниот 6mm, внатрешниот 8мм, внатрешниот 10мм, внатрешниот 12mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
погледнете фотографии
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Моден Накит Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Тие исто така купуваат со овој производ.