.

.

Занает ткаени Кристал коса прстен Headband Коса гума за Жените Дама Девојка коса Додатоци за Коса Шарени Украси

Занает ткаени Кристал коса прстен Headband Коса гума за Жените Дама Девојка коса Додатоци за Коса Шарени Украси

DEN 71.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница
Драги мој пријател : ве Молам, поминете некое време ве молиме да се чувствуваат слободни да се погледне на други предмети во мојата продавница :
Верувам дека ќе падне во љубов со неа. можеби ќе најдете нешто друго што ќе ве интересира.
Искрена благодарност за вашата гледате и ви посакувам среќа!
Продавачот презема сите одговорноста за овој оглас.
Ние не't понуда стил изберете за оваа точка, стил и боја ќе се испрати по случаен избор.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days dhl.com EMS Околу 3 -7 дена ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена 17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена 4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Основни својства

Бренд Име:
bestybt
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YBT30285
Тип На Објект:
Headwear
Тип На Објект:
Headwear

Тие исто така купуваат со овој производ.