.

.

Нов Стил CZ Кристал Големото Око Spacer Монистра Врвен Квалитет Конектори Одговара Мажи жени Хривнија Ѓердан Pendant Накит Одлуки 10pcs

Нов Стил CZ Кристал Големото Око Spacer Монистра Врвен Квалитет Конектори Одговара Мажи жени Хривнија Ѓердан

DEN 1001.00
DEN 1137.12
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нов Стил CZ Кристал Големото Око Spacer Монистра Врвен Квалитет Конектори Одговара Мажи жени Хривнија Ѓердан Pendant Накит Одлуки DIY Накит
Боја : како на слики го покажува , како што се избере Количина : 10 PCS Состојба : тие се 100% Дизајнер бренд Име : DANKAISHI
Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.03 кг Пакет Големина : 12cm x 10cm x 8cm

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Број На Модел На:
LD019 LD020 LD021
Материјал:
Кубен Циркони
Шарм Тип:
Око
боја:
микс-бои како Сликата шоу
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Привезоци или Шарм Тип:
Шарм Приврзоци
Накит Главен Материјал:
Легура
Стил:
Тренди
Тип:
шарм конектори

Тие исто така купуваат со овој производ.