.

.

4 канал авион МИНИ големина парк флаер p51 mustang (768-1) PNP set-ЕПО авион/ РК авион/РК ХОБИ ИГРАЧКА /WINGSPAN 750MM

4 канал авион МИНИ големина парк флаер p51 mustang (768-1) PNP set-ЕПО авион/ РК авион/РК ХОБИ ИГРАЧКА /WINGSPAN

DEN 2712.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


повеќе информации. Плаќање :
1. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Канал 4
УПОТРЕБА на БАТЕРИЈАТА 2s600-1000mah.50%
Руската Федерација
Го оценувате(време пристигна)
1.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.ПОЛНАЧОТ) На сите дел и листа : 1.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
Земја
Време На Испорака
Работни дена (не вклучувајќи празници)
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-40
Работни дена+ сабота+недела
8-14
15-21
22-28
29-35
36-42
43-56
САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, Германија, Канада, Шпанија
Го оценувате(време пристигна)
9. ЕПЗ авион комплет 1 сет 2. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок
1.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4. 2s5001000 mah батерија. winspan : 758mm должина : 650mm летаат тежина : околу 270g лета на далечина : 500-800 метар (PNP НЕ Е ВКЛУЧУВААТ РАДИО,БАТЕРИЈАТА. пропелер 2 парчиња
треба други да имаат уред :
4ch или до радио. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. 10 ESC - 1 PCS(20 Aжолта) 4.
многу добри мини парк флаер.Ако купувачот има посебни барања на царинската вредност и име на објектот, ве молиме бидете потврда однапред со продавачот!Ако не,царинската вредност и името се предмет на продавачот,а купувачот е одговорен за царина!.
испорака :
1 Ако пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
Ве молиме испратете e-mail или трговија менаџер (cn110165310) контактирајте со нас.

Основни својства

Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Далечинска Контрола:
Yes
Број На Модел На:
768-1
Предупредување:
не се играчки
Материјал:
Пластични,Пена
Димензии:
51cm-99cm
Време На Полнење:
2 часа
Приклучоци Тип:
jst приклучок
Акција Време:
ОКОЛУ 15 МИНУТИ
Контрола На Канали:
4 Канали
Бренд Име:
CNFLYING
Состојба на Собранието:
Речиси Готови
Полнење Напон:
3S
Пакетот Вклучува:
Оригиналната Кутија
Далечински Растојание:
БЕЗ РАДИО
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Контролор На Батеријата:
без батерија
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Гаранција:
no
Извор На Енергија:
Електричен
Радио Контрола Стил:
РК Хоби
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Контрола На Канали:
Канал 4
Тип:
едрилица
Карактеристики:
Да Се Загрози Отпорни
Димензии:
wingspan 750mm

Тие исто така купуваат со овој производ.