.

.

2018 ESUFEIR Вистинска Кожа Школка Жените Торба Луксузен Бренд Торба Жените Гласник торба Познатиот Дизајнер Жените Crossbody торба

2018 ESUFEIR Вистинска Кожа Школка Жените Торба Луксузен Бренд Торба Жените Гласник торба Познатиот Дизајнер

DEN 1346.00
DEN 2448.00
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
2018 Вистинска Кожа Школка Жените Торба Луксузен Бренд Торба Жените Гласник торба Познатиот Дизајнер Бренд Жените Crossbody торба Бренд ESUFEIR Модел KJ197 Главен Материјал Кравја кожа за Обложување Полиестер Големина 24*8*23cm Боја Црна/Вино црвено/Розова Капацитет C се Одржи на Мобилен Телефон,Паричник,Козметика итн. Структурата на Двоен Патент Отворање Дизајн Патент Interlayer,Оддел,Патент Тајна Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Паричник Џеб Функција жените чанта / Жени Торба / Гласник Торба Тежина 500 G Топло Т ips A s B elow : 1. Пакетот вклучува : Една Стр iece E mpty Б ag 2. Поради различни производство серии,може да има отстапување од 1 до 3cm за предмети. 3. Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
,

Основни својства

Големина:
W23 T8 H22
Бренд Име:
ESUFEIR
Обликот:
Школка
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
KJ197
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Торба Бои:
Црна/Вино црвено/Беж/Розова/виолетова Светлина
Торба Стил 1:
2018 Мода вистинска кожа жените торба
Торба Стил 2:
Најпознатите луксузни Брендови жените гласник торба
Торба Стил 3:
Вистинска кожа жените торба дами торба
Торба Стил 5:
Луксузна Вистинска кожа жените Crossbody торба
Производот за:
Европски и Американски жени рамо кеси
торба материјал:
Вистинска Кожа
торба големина:
W24 T8 H23
Повод:
Се Облекуваат За Партијата

Тие исто така купуваат со овој производ.