.

.

Професионален Уметник Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Мачка Маслото На Платно Смешни Мачки Позадина Декоративни Сликарство

Професионален Уметник Рака-насликани Висок Квалитет на Современи Мачка Маслото На Платно Смешни Мачки Позадина

DEN 961.00
DEN 1814.40
-47 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2,Она што вид на платно ќе се користи за вашите сликарство?
Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка. Имаме направено многу хотел проектот уметнички дела во Кина. Ќе имаме некој врз основа на вашето прашање, сериозно да го реши вашиот проблем.
Маслото Детали Покажуваат : Вашето задоволство е нашата најголемата мотивација
Стил : 100% рачно изработени сликарство
Нов Занает Слики Ѕид Слики Платно Апстракт Маслени
Да Драги Купувачот
* Шема и боја : Како на сликата покажува
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .зависи од вашата цел количество.
4,Како што пакет твоите слики?
нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.
Апаратот
1) Семејството соба : Parlour,Дневна соба,dinning соба,спална соба,деца соба,студија соба
2) Commerical простор : хотели,ресторани,трговски центри,изложбени сали итн.
2) Со авион за тежина над 100kg. Добар квалитет
Големина
Ако сакате да нарачате друга големина, ве Молам да ме контактирате директно.
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Сега имаме 100 професионални уметници работел во нашата фабрика,
ние можеме да произведуваат околу 10.
Времето За Производство
1) За мали наредби,во рок од 2-3 недели по comfirm на плаќање. За класични слики, имаме голема количина на залиха.000 компјутери модерни слики месечно.
3) За промет на големо,тоа зависи од квантитетот.
3)Административен простор : office,влада агенции,училиште,итн
Ако имате други прашања,ве молиме контактирајте не директно.
2) За големи нарачки,во рок од 3-4 недели по comfirm на аванс. Многу големини, поддршка на прилагодување.
5,Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси триесет години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.
3) од Страна на морето за повеќе од 2 кубен метар. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.
3,Она што вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.
* Материјал : Платно
* Состојба : Нова
*Место на потекло : Кина
Други можеби ќе сакате :
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1,Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. Ние сме искуство во оваа област, ние може да ви обезбеди добар дела се за вас.

Основни својства

Големина (Инчен):
16x20, 16X24, 20x24, 24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Животните
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
Било сакате
Место на Origial:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.