.

.

NaranjaSabor 2018 Пролет, Есен женски Јакни Windbreaker Дише Жените Грб Женски Overcoat Водоотпорен женска Облека

NaranjaSabor 2018 Пролет, Есен женски Јакни Windbreaker Дише Жените Грб Женски Overcoat Водоотпорен женска Облека

DEN 1234.00
DEN 1644.96
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА .Тоа е за 2-3 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме оставете порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ако не сте сигурни која големина може да се носат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Големина Информации
 
Азија Големина
Градите
Должина
Sleeve
Рамо
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
М
98.0
38.6
65.0
25.6
57.0
22.4
41.0
16.1
L
104.0
40.9
66.0
26.0
58.0
22.8
42.0
16.5
XL
108.0
42.5
67.0
26.4
59.0
23.2
43.0
16.9
XXL
112.0
44.1
68.0
26.8
60.0
23.6
44.0
17.3
XXXL
116.0
45.7
69.0
27.2
63.0
24.8
46.0
18.1
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Маскирани:
Yes
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Број На Модел На:
NZXX186
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Бренд Име:
NaranjaSabor
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Секс:
Жени,Женски
ОДГОВАРА ЗА:
Пешачење,Кампување,Качување,Пешачење,Риболов,Одмор,Дома
боја:
Црвено,Розово,Сино Езеро
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
тип 1:
Женски Јакни,Грб,Overcoat,Outwear
Функција:
Водоотпорен,Windproof,Дише
тип 2:
Жените на Отворено Јакни Палта

Тие исто така купуваат со овој производ.