.

.

Briefcase стил Торба за Лаптоп супер-тенок ракав торбичка маска,микрофибер кожа лаптоп ракав случај за MacBook Air/Pro 11/12/13/15

Briefcase стил Торба за Лаптоп супер-тенок ракав торбичка маска,микрофибер кожа лаптоп ракав случај за MacBook

DEN 768.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Број на модел : За Mac Book Тип : Ракав/Торбичка Стил : Fasion Големина : Mac Book Air само 11,6 : 215*328mm,Mac Book 12 : 217*305mm,Mac Book Air13 и Mac Book Pro 13 ретината(2013-2015) : 248*350mm,Mac Book Pro 15 ретината(2013-2015) : 275*388mm Функција : Водоотпорен,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина Бренд Име : Quoko Модел Компатибилност : За Macbook Air Само 11,6/Mac Book 12/Macbook Air 13/Mac Book Pro 13/15 Ретината Компатибилен Бренд : За Apple Апликација Лаптоп Големина на : 11.6/12/13.3/15.4" Место на потекло : Hang Zhou, Кина (Копно) Материјал : Висок квалитет Микрофибер

Основни својства

Големина:
11.6-inch, 12-inch, 15.4-inch, 13.3-inch
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Бренд Име:
Quoko
Применливи модели:
Macbook
Стил:
Fasion
Пакет:
No
Број На Модел На:
За Macbook

Тие исто така купуваат со овој производ.