.

.

KOWELL 2 ПАРЧИЊА 22mm 7/8inch Unverisal Мото Мото Велосипед Handlebar Рака Костец Бар Крајот се Справи со Пар Право&Остави Црна Додатоци

KOWELL 2 ПАРЧИЊА 22mm 7/8inch Unverisal Мото Мото Велосипед Handlebar Рака Костец Бар Крајот се Справи со Пар

DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


KOWELL 2 ПАРЧИЊА 22mm 7/8inch Unverisal Мото Мото Велосипед Handlebar Рака Костец Бар Крајот се Справи со Пар Право&Остави Црна Додатоци
Карактеристики : Уникатен изглед одличен впечаток Лесна Инсталација Обичај око-фаќање на изглед, направете вашиот мотор повеќе атрактивни & tourism Не се лизга гумени влошки ефикасно dampens вибрации, обезбеди подобар мотор предавање Со гас место да се преселат на гас / кочница кабел Боја : Црна Должина : 118mm Внатрешна Дупка со Дијаметар : прибл. 7/8"(22mm) Материјал : Гума Fitment : Unverisal Одговара за 7/8" (22mm) handlebar
Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купат тоа.
Пакет Се Вклучени : 1 Пар Handlebar Рака Костец

Основни својства

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Бренд Име:
KOWELL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Автомобил модел:
Unverisal Одговара, Должина
Производителот Дел Број:
handlebar рака костец
Осветленост Дел Број:
за Кафе Racer Плувка Clubman Обичај
Специјални Функции:
Лесна Инсталација, стабилен , траен , Удобно , Коси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Модел Година:
за 7/8 handlebar Мотоцикли Мото MotoBike
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
Unverisal Црна Мото Велосипед Handlebar Рака Костец Бар Крај
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Гума
испорака:
Freeshipping со песна бројот & целосно следење на информации.
QC:
100% Сосема Нов & Висок Квалитет

Тие исто така купуваат со овој производ.