.

.

Реики исцелување Мода Жените Гроздобер Кристал Природен Камен Кварц Ѓердан Pendant Ѓердан бисер кафез pendant Јаже, Верига Накит

Реики исцелување Мода Жените Гроздобер Кристал Природен Камен Кварц Ѓердан Pendant Ѓердан бисер кафез pendant

DEN 132.00
DEN 203.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1060 Топла парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљубените Подароци Најдобар подарок За Неа Материјал : Аметист,Рок кристал,Citrine,Aventurine,Тигар Око,Опал,Ахат Позлата : Злато Позлатен Синџири Големина : 15*34mm Тежина : Околу 20g Синџир на должина : 45+5cm Пакет : 1pc pendant ѓердан Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Секој природен камен тешко е да се задржи цврста форма,всушност не постојат двајца се слични,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!
1476 Топла парче парче пар парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SP0251G
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Скапоцен Камен Материјал:
Природни Sodalite
Парична казна или Моден:
Реики исцелување Мода
Тип На Објект:
Ѓердани
занаети:
жица завиткан
Синџир Тип:
Линк Синџир
Користи:
ѓердан pendant
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода

Тие исто така купуваат со овој производ.