.

.

FYSCOPE 3.5 X-90X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОИ СО МЕНГЕМЕ+144LED

FYSCOPE 3.5 X-90X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОИ СО МЕНГЕМЕ+144LED

DEN 20968.00
DEN 40323.84
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

0 X Еден 144-LED Прстен Светлина со адаптерот Еден Фокус Рек Еден Пар на Око-Чувари Еден Адаптер Упатството за Корисникот
Оптички Податоци :
Окулар Standard layout SZM0.1 mm
Плаќање :
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.5 X-90 X trinocular стерео зум микроскоп на articulating рака со менгеме 45 степен склони trinocular главата со СУПЕР widefield високо-eyepoint eyepieces Trinocular дизајн за фото/видео способност Кристално јасна оригинални вистинската боја 8" (200mm) голема работа од далечина 30мм СУПЕР widefield 10 X eyepieces Прилагодливи interpupillary растојание И окуларна-цевки со прилагодливи диоптрија Високо-eyepoint дизајн за удобно набљудување, особено за стакло wearers Висока резолуција со голема рамност и контраст Точни усогласување обезбедување на замор-слободен долго време ја видите Целосната оптичко стакло елементи Прецизни земјата стаклена леќа Разноврсна articulating стои со менгеме покривање исклучително голема работна површина Тешки articulating рака стои со менгеме заврши со дамка отпорни глеѓ Сите метални механички компоненти Гума око чувари вклучени
Спецификации : Глава : 45° склони 360° rotatable trinocular Eyepieces : 30мм супер widefield високо-eyepoint WF10 X/20 Помошни цел : SZM0. Ние прифаќаме Alipay тука.
-Некои земји или оддалечените области може да потрае подолго.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса.5 X-90 X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОИ СО МЕНГЕМЕ+144 LED
Карактеристики : голем 3.
-Преку Воздух Mail : Генерално 15-60 работни дена. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.5 mm 28 X 7,1 милиметри 90.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
FYSCOPE 3.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се згодни.
Повратни информации :
Ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.5 X 3мм 90 X 2.2 mm WF15 X/15mm X 10.
-Преку Експрес : Генерално 3-8 работни дена.7 милиметри 67.7 мм WF20 X/10мм 14.0 X Работа на далечина 100mm Работа на далечина 165mm Работа на далечина 45mm Работа на далечина 30мм Зголемување Поле видео Зголемување Приказ на полето за Зголемување Приказ на полето за Зголемување View field WF10 X/20mm 7. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем.5x Еден помошни цел SZM2.
Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија, така што ние имаме повеќе микроскоп дел, во иднина, ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница, ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати, и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување, така што нема да има дополнителни грижи.

Основни својства

Теорија:
Стерео Микроскоп
Број На Модел На:
SZM45TRFLA 52144
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
caozhengwen
Карактеристики:
Висока Дефиниција
Материјал:
Метал
Drawtube:
Trinocular
окулар:
WF10X/20mm
работната далечина :
165mm
Зголемување:
7X-45X
илуминатор:
144 компјутери led светло
Помошни цел :
SZM2.0X SZM0.5X
Зголемување На Односот На:
3.5 x-90x

Тие исто така купуваат со овој производ.