.

.

401025 Bluetooth батерии, 3.7 V полимери, паметни Хривнија часовници, self timer пол, универзална батерија mail Батерија Li-

401025 Bluetooth батерии, 3.7 V полимери, паметни Хривнија часовници, self timer пол, универзална батерија mail

DEN 631.00
DEN 864.00
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

(белешка во пораката, ве молиме оставете порака, се плаши од невнимание понекогаш) Топло прашува : - mail испорака на производот треба да се направи до разлика за да го промените експрес испорака
3 Бидејќи батеријата е посебен објект, за воздухопловство ембарго на стоки, може само да се преземат посебни пат копнен транспорт, па брзината ќе биде побавно, ве молиме фотографиран на бебето, родителите разбирање! Ние обезбеди стоката, не логистички услуги, и може да не се направи било посветеност на пристигнување време. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија.
= Информација за производот =
Реден број : 401025
Номиналниот капацитет : 100m Ah
Производ големина : дебелина 4 MM, ширина 10ММ долго 25 MM
Номинална напон : 3. Карактеристики : 1. Па ние не преземе итни, за пристигнување време на одложување за разбирање на купувачите ве молиме, не купувајте во продавница, ви благодариме!
4, Ние гарантираме дека сите батерии за нова батерија, литиум полимер батерии се повеќе склони кон гребнатини, појавата на повисока побарувачка клиенти, ве молиме да се биде внимателен да се пука на о.50 Денес цена : 9.78
Дневните промоции, достава на пошта активности во тек
Нова продавница отвори, ја батеријата целосно на 11 јуани од пакет, износот на multivalent подобро, се добредојдени да се купи, можност е ретка, не пропуштајте
Продавачот мора да ја прочитате, зашто овој магазин default преку курир, за некои оддалечени области како што се Внатрешна Монголија, Xinjiang, Gansu, Qinghai, Тибет и други места за да изберат ЕМС поштенски пакет е предмет на 8 јуани надоместокот за ограничен превозот на производи за замена на други експрес испорака компании треба уште еден екстра изразат такса, ви благодариме на соработката, ве молиме да го прости.70
Веќе постоечки 388 Женшен полк
Количината е ограничена, цел треба да биде побрзо
Од крајот на група : 20 ден 6 време 03 гранка вториот Денес цена : 12.30
ЈЕНИ Дваесет и четири
49% попуст
$11.2 V ) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.00 Денес цена : 10.
Батеријата спецификации шопинг водич :
Тип на литиум полимер батерија е со големина на батеријата, на пример : моделот е 042030 или 402030 Тоа е да се каже, дебелината на батеријата е 4mm Батеријата ширина 20mm Батеријата должина 30мм . Висок квалитет и со висок капацитет.99 Денес цена : 8.05 V Текот на испуштање заштита напон 2.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.7 V
Полнење напон : 4.1 V, Максимална дозволена струја 2 .50 Денес цена : 11.7 V литиум полимер батерија,303040 500 MAH MP4,било e линија, F9 возило рекордер $12.25 V Повторно, CV Постојан притисок 4. Сликите се за повикување само и се предмет на материјал. Батерии Напон 3. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc.0 C
Стандард полнење метод : 0. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.

Основни својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Тие исто така купуваат со овој производ.