.

.

Креативни Машина за Миење Doormat Килим 3D домашно Милениче Мачка Дизајн Тепих Анти Лизга Doormat Килим Кат Мат Тркач Дете Соба ноќни Тепих

Креативни Машина за Миење Doormat Килим 3D домашно Милениче Мачка Дизајн Тепих Анти Лизга Doormat Килим Кат Мат

DEN 1128.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Kingart Спиење Мачка Теписи Дете дневна Соба Цртан филм патосници Спалната соба Doormat И Бања Мат За Дома Декор
Материјал : Меша
Дното платно : Не-плетени точка на пластика не се лизга на дното крпа, сува и дише
Боја : исто како слика
Големина : 85cm*45см/80x50cm/120x64cm
Дебелина : 10-15mm
Дизајн : Спиење мачка
Стил : Pastorale
Процес : ткаење со рака
Возрасна Група : Возрасни,Деца.
Употреба : креветот мат,Дневна соба ,Троседот Портата, Entryway, Бања.

Основни својства

Големина:
85x45cm, 120x64cm, 80x50cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Техника:
DIY
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Декоративни,Отворен Простор,Дома
Бренд Име:
CARPSEA
Начини на Продажба:
готовиот производ
Обликот:
овална
Место:
Салон
Материјал:
100% Акрилна
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
мачка
Материјал:
спојувањето
тепих продажба:
готовиот производ тепих
Измијте Стил:
Рака Мие, Механички Измијте
Шема:
Извезена

Тие исто така купуваат со овој производ.