.

.

Небраска државното Знаме Нови 3x5ft Внатрешна/Надворешна Националното Знаме, Знамето, бесплатен превозот

Небраска државното Знаме Нови 3x5ft Внатрешна/Надворешна Националното Знаме, Знамето, бесплатен превозот

DEN 378.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


1. Стил : Летање или виси 2. Употреба : внатрешна, надворешна 3. Вид : Еден двострано печатење, со бело знаме насловот и две месинг метал grommets 4. Материјал : Полиестер, 5. Јарболот Материјал : не се вклучени 6. Големина : 3x5ft (за 90x150cm) 7. Квалитет : Зелена Производ, ниска Кадмиум, АЗО Слободни, пренесува ISO9001 2008 Условите за Испорака 1. Кина Пост Воздух Mail : околу 15-30 дена да пристигне 2. EMS : за 5-10 дена да пристигне 3. DHL : за 4-7 дена да пристигне Метод на Плаќање Прифати сите метод на плаќање е дозволено од страна на Aliexpress.
Обичај Знаме Начин На Плаќање
1. За бараната големина обичај знаме, ве молиме прво место на ред, но не се продолжи со плаќање.
2. Испратете ни јасно уметнички дела и големина на барањето, а потоа ние ќе се прилагоди на онлајн цена за вас.
3. Клиентите се организираме на плаќање според новиот прилагодена цена.
Политика на враќање Откако ќе добијат нашите производи, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не се штети во транзит. Но, мора да ни е-мејл јасни фотографии од нив да се докаже. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека откако ќе ја прими, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Не причина вратите не се прифаќаат. Позитивни Повратни Информации 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Купувачите кои го остави позитивни повратни информации може да се добијат попуст од 5% за повторување на налози. 2. Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Контактирајте не и ние ќе ви ги даде добро решение.

Основни својства

Бренд Име:
RONNINGSTAR
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
3x5feet
Стил:
Летање
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Не Се Вклучени
Ткаенини:
Полиестер
Употреба:
НИ државното знаме

Тие исто така купуваат со овој производ.