.

.

MORAZORA 2018 нови пристигне жените сандали лето удобно med потпетици розова слатка секојдневен чевли на едноставен тока големина 33-43 чевли жена

MORAZORA 2018 нови пристигне жените сандали лето удобно med потпетици розова слатка секојдневен чевли на едноставен

DEN 1248.00
DEN 2400.00
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм )
Нашиот производ големина стандард :
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)
Answer : ___________________________ Note :
1. Големината ќе ја одберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ! Благодарам многу!
2. Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,ние може да ви помогне !
Производи покаже:
Топла Продажба На Производи :
Dropship и трговија на големо цел купувачот :
1. можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или испратите на вашиот продавница за продажба.
2. Ако има цел од вашиот custonmers,ве молиме цел во нашата продавница директно и да се пополни вашиот custonmers'right адреса и да го изберат правото превозот начин,ќе се провери и чевли и испрати без нашите информации .
3. сите ние имаме стил жените чевли во кина ,тука не може да се прикажи ги целосно.Значи, ако сакате да продавате чевли кои во кина ,можете да контактирате со нас, прво ,и испратете ја сликата за нас,можеби можам да ви даде Разумна цена. плаќање :
Ние прифатени сите плаќање на Aliexpress метод. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
1. Ние ќе го испрати во рок од 1-5 дена , по плаќањето се потврди со платформа.
2. Nomal случај,ние пишуваме $10 за пакетот и испрати како подарок ,excepted вашето барање. Нормално време на испорака :
Повратни информации :
1. Кога имаш чевли и satisfacted тоа ,ве молиме дајте ми пет ѕвезди и да покаже некои Реалноста шоу на повратни информации ,ова е ни даде најдобра Поддршка.ви благодарам многу!
2 . Ако доби чевли не многу ги задоволи,без разлика од која причина доведе до ,ве молиме оставете порака за нас во времето ,ако вашиот проблем ,ние ќе ви помогнат да се најде добар начин да се реши проблемот ,ако нашиот проблем ,не грижете се ,и Одговорен продавачот,јас може да се сигурни дека можеме да ви помогне да го решите проблемот и ,и нека ви е среќен шопинг време .

Основни својства

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Бренд Име:
MORAZORA
Затворање Тип:
Тока Рака
Сандала Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Б-FHJ00086
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
33-43
Пета Висина:
5cm

Тие исто така купуваат со овој производ.