.

.

Американското училиште автобус вистински глас Автомобили модел легура автомобили деца образовни подарок голема scchool автобус модел бесплатен превозот

Американското училиште автобус вистински глас Автомобили модел легура автомобили деца образовни подарок голема

DEN 902.00
DEN 959.52
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

[Име ] : легури училишниот автобус модел [Бруто тежина] : 336g не вклучува пакетот [Size] : 24cm * 5.5 cm*7.5 cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Стока боја] : жолта [карактеристики на Производот] : ги отвори вратите музика светлина се повлечат [Употреба] : 3 AG13 копчето батерии ВНИМАНИЕ : ако немате конкретен избор на боја,ние ќе ви испратиме боја случајно Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа може да биде некоја грешка, бидејќи на прирачник за мерење,тоа е подложен на вистинските производи

Основни својства

Карактеристики:
Diecast,Музички,Трепка,Се Повлече Назад
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Број На Модел На:
17
Тип:
училишниот автобус

Тие исто така купуваат со овој производ.