.

.

Woodwind поправка алатки извори кука за saxophone кларинет flute oboe црвена боја

Woodwind поправка алатки извори кука за saxophone кларинет flute oboe црвена боја

DEN 623.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Woodwind поправка алатки извори кука за saxophone кларинет flute oboe црвена боја
Превозот
Предмети ќе се испрати во рамките на 1 до 2 работни дена по уплатата примена.
Ние ќе ги искористиме кина Пост Воздух Парцела Услуга ( Тоа обично трае од 10 до 21 ден и да се dlivered од страна на вашиот локалните поштата!)
Некои земји може да биде само 10 до 20 дена да се доставуваат, како што се САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија , Канада , Нов Зеланд, Шпанија и др.
Сепак, некои земји може да потрае малку подолго, како што се Франција, Италија, Бразил, Украина, Русија и др.
Сад, Канада, Велика Британија : 10-20 дена
Франција,Шпанија,Германија : 15-25 работни дена
Австралија : 10-20 дена
Бразил,Италија : 20-35 работни дена
Друга Земја : 10-40 работни дена
Превозот време зависи од многу причини, како што се царината.
Продавница бара до 2 работни дена за да ја процесира вашата нарачка. Дополнително, Ако сте платени од страна на e-проверете користење на Pay Pal, вашата цел не може да се процесот додека не се расчисти исплата преку Pay Pal.
Затоа, Купувачот ве молиме да бидете трпеливи за вашиот пакети! Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако тоа трае премногу долго време и што се уште не го доби пакет тоа може да бидат изгубени од страна на поштата или да се одземе од страна на царинската управа. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да остави негативни повратни информации до нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за време на превозот!
PS : Одмор времето на превозот може да биде одложен понекогаш!!
Враќање
Нашата Продавница нуди на 14 дена (од купувачот примените) враќање и замена политика. Ако не сте 100% да ги задоволи со нашите производи, можете да ги врати во рок од 14 дена за целосна наплата (Цена+Превозот на трошоците,превозот назад трошоци не се вклучуваат) или за размена. Ние ќе брод замена откако ќе се примени и обработени вратени item(s). Ако барањето за враќање на парите, ние ќе ве известиме преку е-Маил на вашиот наплата откако ќе се примени и обработени вратени item(s).
Повратни информации
Ние ви благодариме секој купувачите позитивни повратни информации и ние ќе ја напуштат повратни информации за вас, за наредби кои сте ги завршиле и се остави позитивни повратни информации до нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние би сакале можност да се поправи сите проблеми.
Кога ќе го добиете вашиот објектот , ве молиме оставете позитивни повратни информации , ние се потпираат на вас за наше добро име !
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ! СО СРЕЌА !

Основни својства

Бренд Име:
YUGE

Тие исто така купуваат со овој производ.