.

.

23/32CM Медитеранот Наутички Сидро Helmsman Дома Риболов Нето Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид Декорација

23/32CM Медитеранот Наутички Сидро Helmsman Дома Риболов Нето Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид

DEN 492.00
DEN 614.40
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


23/32 CM Медитеранот Наутички Сидро Helmsman Дома Риболов Нето Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид Декорација
Функција :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Медитеранскиот Стил Материјал : Дрвени Боја : Случајни Боја Големина M : 23x23x2cm L : 32x32x3cm Овој Дрвен Брод Тркала со Нето Риболов, Некои Школки и Јаже за тоа, Совршена за Домашни Ѕид Биро Оркестарот Голем Подарок и Собирање
Пакетот вклучува :
1 x Декоративни Дрвени Брод Кормило
Внимание :
Ве молиме овозможи 2-3% разлика се должи на рачно мерење (1 инч = 2.54 см)
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите. Ви благодариме за вашиот разбере

Основни својства

Бренд Име:
AIBOULLY
Шема:
Животните
Повод:
Материјал:
Дрво;Дрвени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0001670

Тие исто така купуваат со овој производ.