.

.

Tripod Акција Течност Влечете Главата Видео Камера За сите dslr фото d40 d90 d3100 d5100 ,Tripods и лизгачот за железнички Снимање Снимање

Tripod Акција Течност Влечете Главата Видео Камера За сите dslr фото d40 d90 d3100 d5100 ,Tripods и лизгачот

DEN 1496.00
DEN 1625.76
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Вграден-во counterbalance систем составен од лизгање на камерата платформа, оптимизирање на навалување контрола. Таа им овозможува на -85 степен/+90 степени агол на навалување на столбот.
Карактеристики :
Материјал : Пластика
Тавата Ја Ротирате Агол : 360
Операторот се Справи со (34cm/13.39")
Компатибилен со итн dslr фото или Camcorders.Независна Пан и навалување Контрола.
Течност Амортизацијата Систем обезбедува непречено движење.
Лизгање брзо ослободување плоча со 1/4" завртка тема.
Доаѓа со два пластични брзо ослободување плочи
Tripod завртка планината : 3/8" или 1/4" завртка тема.
Компатибилен со сите dslr фото, Tripods и лизгачот за железница.
Параметри :
Оптоварување Тежина : 3.5 kg
Тавата Ја Ротирате Агол : 360°
Тилт Контрола Агол : -85°/+90°
Операторот се Справи со (34cm/13.39")
Лизгање брзо ослободување плоча со 1/4" завртка тема.
Доаѓа со два пластични брзо ослободување плочи,
Tripod завртка планината : 3/8" или 1/4" завртка тема.
Нето Тежина : 815g
Пакетот Вклучува :
1 x Пластични Течност Влечете Глава
1 x Оператор Рачка
1x Следење на број
Не Маса Dolly Автомобил не вклучуваат

Основни својства

Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
YT-950
Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.