.

.

2-во-1 Стерео ООП Bluetooth Приемник 3,5 мм Џек безжичен Аудио Музички Предавателот Адаптер APTX за ТВ Автомобил Звучник приклучок за Слушалки Дома

2-во-1 Стерео ООП Bluetooth Приемник 3,5 мм Џек безжичен Аудио Музички Предавателот Адаптер APTX за ТВ Автомобил

DEN 907.00
DEN 1295.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

2-во-1 Стерео Bluetooth Приемник 3,5 мм Џек безжичен Аудио Музички Предавателот Адаптер APTX за ТВ Автомобил Звучник приклучок за Слушалки Дома НИСКА ЗАДОЦНУВАЊЕ : Ниска Латентност за Висока верност Стерео Звук, заостануваат-бесплатен стриминг на содржина во предавателот режим. Ниска Латентност поддржани Bluetooth приемник е потребно. НАПРАВИ ДВА : Надграден 2-во-1 Bluetooth V4.1 предавателот може да се надополни со две Bluetooth корисници (како што се слушалки + звучници) СЕКОГАШ НА : YTOM Bluetooth 4.1 2-во-1 Адаптер континуирано потоци дури и додека се полни. Вградената батерија до 10 часа use - уживајте во вашата омилена безжична содржина цело време. BLUETOOTH НАСЕКАДЕ : Во Предавателот режим, пак не-Bluetooth ТВ, КОМПЈУТЕР, CD плеер, ЗА i Pod, MP3 / MP4 во Bluetooth предавател. Примачот на владата : Идеален за дома или возило музички стриминг систем за звук. ЧИСТ ЗВУК : аудио кодек за побогат и подлабоко звук искуство. Слушајте CD-како аудио квалитет без компромис. Плус, 12 + 6 месец продолжена гаранција и 24/7 пријателски услуги на клиентите.

Основни својства

боја:
Црна, Бела
Поддршка Apt-x:
No
Звук Песна:
Еден
Број На Модел На:
BT-6
Поддржува AAC:
No
Пакет:
Yes
Содржина:
Аудио
Интерфејс:
3.5 mm
Висока Дефиниција Поддршка:
Никој
WIFI Стандард:
2.4 G
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Функција:
Никој
Бренд Име:
YTOM
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v4.1
Безжична Тип:
Bluetooth

Тие исто така купуваат со овој производ.