.

.

ГОЛЕМИ! 14mm црното Море Школка Бисер Хривнија Монистра Жените Мода Накит Одлуки Дизајн Природен камен 8 ААА+ BV143 трговија на Големо Цена

ГОЛЕМИ! 14mm црното Море Школка Бисер Хривнија Монистра Жените Мода Накит Одлуки Дизајн Природен камен 8 ААА+

DEN 411.00
DEN 570.72
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
hot143
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
8INCH
Пол:
Жените
Тип На Објект:
хривнија
Должина:
7.5 инчен
Материјал:
школка бисер

Тие исто така купуваат со овој производ.