.

.

Athenaegis нови пристигнување бела патка надолу 1200g/1500g/1800g/2000g пополнување spliced плик возрасни дише вреќа за спиење

Athenaegis нови пристигнување бела патка надолу 1200g/1500g/1800g/2000g пополнување spliced плик возрасни дише

DEN 2954.00
DEN 3787.20
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние сме вреќа за спиење фабрика,ние може да обезбеди долгорочна стабилно снабдување.За голема количина,ние може да обезбеди попуст цената,да го прифати обичај,се печати вашето лого,добредојдени да се распрашува,ви благодариме! Спецификација : (180+30)*80см ( погоден за 170cm висина-180cm) Ткаенини : 400 T водоотпорен кинење отпор од најлон Надеж : Исклучителна блиску кожата најлон Фил : 90 % бела патка надолу ( bulkiness 650 + ) ) 600g пополнување, 0 C~5 C~10 C 800g пополнување, -5 C~0 C~5 C 1000g пополнување, -10 C~-5 C~-0 C 1200g пополнување, -15 C~-10 C~-5 C 1500g пополнување, -20 C~-15 C~-10 C 1800g пополнување, -25 C~-20 C~-15 C 2000g пополнување, -30 C~-25 C~-20 C 2200g пополнување, -35 C~-30 C~-25 C 2500g пополнување, -40 C~-35 C~-30 C 2800g пополнување, -45 C~-40 C~-35 C 3000g пополнување, -50 C~-45 C~-40 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Белешка : Постојат два патент насоки на нашата вреќа за спиење,лево патент и право на патент,ние ќе го испрати по случаен избор,ако се бараат за патент насока,можете да оставите порака на нас кога ќе го поставите цел.Ви благодариме.
Нашата вреќа за спиење може да се spliced заедно,ако сакаме две вреќи за спиење може да се spliced заедно,ве молиме оставете порака на нас кога ќе го поставите цел,како на следнава слика шоу,можете да оставите порака како "Сина боја право на патент,Црвена боја лево патент,може да се spliced заедно".

Основни својства

Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Една Вреќа За Спиење
Пополнување:
патка надолу
Ткаенини:
Најлон
Сезоната:
Пролет & Есен,Зима
Должина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Големина:
(180+30)*80cm
Применливи Луѓе:
Возрасни
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Зимска Вреќа За Спиење
Удобно Температурна Скала:
[-10℃~-20℃]
Бренд Име:
Athenaegis
is_customized:
Yes
Стил:
Плик Тип
Тип:
Ладното Време
категорија:
долу вреќа за спиење
Број На Модел На:
AS17SD002

Тие исто така купуваат со овој производ.