.

.

10pcs/многу Нови L7810CV L7810 7810 ДА-220

10pcs/многу Нови L7810CV L7810 7810 ДА-220

DEN 55.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2. Опис На Производот
1.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Ако имате било какви проблеми и unsatisfactions,ве молиме tellt нас,ние ќе се потрудиме да се реши проблемот на време.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Ве молиме оставете позитивни повратни информации откако ќе се потврди испорака, 5 почнува ќе бидат високо ценети.
Повратни информации
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена. Ви посакувам среќен шопинг!Топло добредојде вашата следна посета!
Услуга На Клиентите
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини. Ако имате било какви проблеми и unsatisfactions,ве молиме tellt нас,ние ќе се потрудиме да се реши проблемот на време. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Ве молиме оставете позитивни повратни информации откако ќе се потврди испорака, 5 почнува ќе бидат високо ценети.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР. Опис На Производот
1. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање
Сликата само обезбедува референца.
Наплата & Замена
1.
Наплата & Замена
1. Повратни информации е многу важно за нас,ве молиме да не ја напушти nagative повратни информации пред да контактирате со нас.

Основни својства

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
CBBYO
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L7810CV
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
да-220

Тие исто така купуваат со овој производ.