.

.

HDC HDE HCE HCEJ Мотор Целосна Заптивка Поставени комплет за DAIHATSU Feroza шарада аплауз fourtrak taruna 1.6 L 1.3 L50120700

HDC HDE HCE HCEJ Мотор Целосна Заптивка Поставени комплет за DAIHATSU Feroza шарада аплауз fourtrak taruna 1.6

DEN 1782.00
DEN 2256.00
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.6 L 1988-1999
Daihatsu Шарада/Шарада/taruna 1.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.3 L 1296 CC 1988-2000
ОЕМ : 04111-87108 04111-87109 04111-87111 04111-87116 04111-87112
дел no.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.HDC HDE HCE HCEJ Мотор Целосна Заптивка Поставени комплет за DAIHATSU Feroza/шарада/аплауз/fourtrak/taruna 1.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. : 50120700 04111-87123 430054 P 9921813 S32310 S32542 GR880 212293
Плаќање
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на заптивка се понудени во описот.3 50120700
Мотор : HDC HDE HCE HCEJ
ПРИМЕНА : За DAIHATSU FEROZA/ШАРАДА/АПЛАУЗ/Fourtrak 1590cc 1.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.

Основни својства

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Година:
1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 HDC HDE HCE
Име На Модел:
04111-87108 04111-87109 04111-87111 04111-87116 04111-87112
Објектот Должина:
40inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
2inch
Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
метал Daihatsu Шарада Шарада taruna 1.3 L 1296CC 1988-2000
Специјални Функции:
50120700 04111-87123 430054P 9921813 S32310 S32542 GR880 212293
моторот:
HDC HDE HCE HCEJ
Примена:
DAIHATSU FEROZA/ШАРАДА/АПЛАУЗ/Fourtrak 1590cc 1.6 L 1988-1999
Апликација.:
Daihatsu Шарада/Шарада/taruna 1.3 L 1296CC 1988-2000
ОЕМ.:
04111-87108 04111-87109 04111-87111 04111-87116 04111-87112
Дел Бр.:
50120700 04111-87123 430054P 9921813 S32310 S32542 GR880 212293

Тие исто така купуваат со овој производ.