.

.

Myslc за 10.1 Инчен Prestigio MultiPad 4 Крајната 10.1 3G PMP7100D3G 360 степени Ротирачки Универзална Таблета СТП Кожа покрие случај

Myslc за 10.1 Инчен Prestigio MultiPad 4 Крајната 10.1 3G PMP7100D3G 360 степени Ротирачки Универзална Таблета

DEN 410.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


ВНИМАНИЕ : 1. Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено. 2. Погоден за сите 10.1 инчен таблет, 3. Тоа е универзална случај со поголема големина од таблет. Ако не можете да ја прифати оваа ситуација, ние ве советуваме да не го купите, ви благодариме! 4. Ако не можете да се сигурни дали производот одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас прво. 5. Ние нема да сноси никаква одговорност за вашиот погрешна цел. Пакетот вклучува : 1pcs кожа случај

Основни својства

Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
27.7cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Модел Компатибилност:
за 10.1 Инчен Prestigio MultiPad 4 Крајната 10.1 3G PMP7100D3G ДУО
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
18.2cm
Број На Модел На:
BYB1803210096LC
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Тие исто така купуваат со овој производ.